Popis bude dodán později.


  DANGER POINTS

  Share
  Admin
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 3
  Join date : 27. 09. 18

  DANGER POINTS

  Příspěvek pro Admin za Fri Sep 28, 2018 3:43 am

  Jednou týdně má vaše postava možnost zabít bojovníka z tabulky. Tento výběr je na vás, bude však kontrolován průběh vašeho souboje. Dávejte pozor na informace a dovednosti vašeho protivníka, které musíte dodržovat! Pokud vás převyšuje ve všech dovednostech je nepravděpodobné, že ho porazíte a takovýto souboj nebude uznán! Samozřejmě můžete zaútočit ze zálohy, pokud však váš protivník má vysokou inteligenci, určitě se jen tak snadno nachytat nenechá. Souboje budou schváleny administrátory, kteří si vyhrazují právo vám souboj neuznat!

  Průběh vašeho souboje s daným NPC pište do tohoto tématu. Rozsah je na vás, ale měli by jste napsat minimálně 15 řádků, pokud je však váš protivník silnější, než vy, měli by jste se rozepsat.

  Po poražení protivníka získáte všechny jeho předměty z inventáře, stejně jako body DP. Bodové ohodnocení se bude lišit v závislosti na tom, kolik DP máte vy a kolik váš protivník. Dle bodového rozdílu nemusíte dostat nic (pokud má váš protivník o dost méně, než vy) nebo určitý počet bodů, který narůstá s bodovým rozdílem mezi vaší postavou a protivníkem.

  Je možné spolupracovat s jiným hráčem a zabít silnějšího protivníka. V takovém případě budou však body, které by dostal jeden hráč, rozděleny mezi vás oba. V takovém případě sem vložte odkaz na vaši společnou hru a napište číslo postu, kde souboj začíná a také kde končí.

   Právě je Wed Jan 23, 2019 12:32 am