Aldonah

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popis bude dodán později.


4 posters

    Noctis & Ashiro & SU6

    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Mon Oct 01, 2018 9:07 pm

    Začínal nový den, další, který se mi zde podařilo přežít a tak seskočím z větve, na které jsem spal a obezřetně se rozhlédnu okolo. Začnu si protahovat rozbolavělá záda, která protestovala proti spaní na stromě, na které jsem si tak nějak zvykl a rozejdu se lesem někam dál. Pořád jsem se snažil zmapovat okolí, najít místa, která bych mohl různě využít a taky jsem hledal nováčky. Nováčky, kteří netuší, o co jde. Nechtěl jsem, aby je potkal osud jako mnohé tady, kteří byli zabiti, aniž by dostali jakékoliv varování a tak jsem se snažil vytipovat místa, kde bych mohl nějaké najít. Stejně jako zásoby, kterých jsem měl stále málo, zatím jsem si však poradil díky vědomostem a schopnostem, které jsem získal v armádě. S povzdechem se rozhlédnu okolo a tiše se rozejdu dál. Věděl jsem, že musím být neustále na pozoru, už několikrát mě napadli a přestože se mi podařilo utéct, nic jsem nechtěl riskovat.


    Naposledy upravil Ashiro dne Wed Oct 03, 2018 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Mon Oct 01, 2018 9:56 pm

    Už delší dobu se courám touto oblastí (lesem), netuším, jak jsem se tu zjevil ani co tu dělám. Hlavu mám zakrytou kapucí, která je součástí mikiny, kterou nosím. Vím jen pár věcí, a to jaké je mé jméno, jaký je můj věk a dalších pár základních věcí jako třeba že dovedu bojovat se zbraní (mečem) a jak se střílí z luku. Ovšem pokud bych měl vědět co tu dělám a proč tu jsem to nemám ani zdaleka tušení. Na zápěstí pravé ruky má ještě podivný náramek (ASTS). Po probuzení měl sice pocit, že to něco říká či tak podobně ale nebyl dostatečně při smyslech, aby to dokázal zaznamenat nebo si to vůbec uvědomit. „Fajn tak by to chtělo zjistit kde přesně to jsem a jaká je moje situace, tak hrozné to snad nebude.“ Povím si tiše sám pro sebe tak abych to slyšel pouze já sám, je to už dlouhá doba, co jsem s někým hovořil, a tak si místy povídám sám se sebou abych si zachoval zdravý rozum.
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Mon Oct 01, 2018 10:14 pm

    Zadívám se skrz větve stromů na nebe a chvíli jen stojím na místě, než se vydám dál. Do očí mi padaly pramínky vlasů, jejichž část byla bílá. Stále jsem si na to nezvykl, mé vlasy bývaly zcela černé... Kdyby to byla jediná změna v mém životě, vůbec bych si nestěžoval. Povzdechnu si a zadívám se na své oblečení, měl jsem obyčejné bílé tílko a černé kalhoty, nebylo to nic moc, ale alespoň mě tady vědci nevyhodili nahého... To bylo plus. Ještě chvíli jsem kráčel, než si všimnu postavy, která se mihla v dálce mezi stromy. Ihned zpozorním a přikradu se blíž. Byl to nějaký muž, do tváře jsem mu moc neviděl kvůli kapuci, ale nevypadal ozbrojeně. Byla velká pravděpodobnost, že je tady noví. Jistý jsem si však být nemohl. Vydám se jeho směrem, ale stále jsem si udržoval několika metrový odstup a čekal jsem, než si mě všimne. Byl jsem připravený rychle utéct, pokud by zaútočil, ale zatím jsem jen vyčkával a dělal, že jsem si ho nevšiml.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Mon Oct 01, 2018 11:22 pm

    Kráčím si poklidně dál v cestě občas se rozhlédnu někam kolem zda neuvidím něco, co by mohlo zaujmout mou pozornost, ale nic takového nezahlédnu. Ovšem začíná se mě zmocňovat nepříjemný pocit, tudíž se na okamžik zastavím a když se začnu rozhlížet všimnu si nějaké postavy. „Uhm já tě vidím!“ Zavolám tím směrem trochu hlasitěji ale snažím se, aby tón mého hlasu nezněl moc agresivně.
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Mon Oct 01, 2018 11:38 pm

    Netrvalo dlouho a neznámý si mě všimne. Zavolá na mě a tím mě ještě více přesvědčí o tom, že je opravdu nový. I tak jsem nehodlal nechat nic náhodě, přesto okamžitě změním směr a vydám se k němu. Zastavím se však mezi stromy tak dva a půl metru od něj. Chvíli ho jen tiše sleduji, než se zadívám na jeho ruku, na které měl náramek.
    "Přepni náramek tak, aby ukazoval čas, poté mi ho ukaž," řeknu mu, ale nezněl jsem nijak agresivně, spíše nedůvěřivě. Tohle mi potvrdí dobu, kterou tady strávil. Přeci jen se čas zapíná v momentě, kdy vás vědci do arény hodí a od té doby počítá čas. Nejspíš až do úmrtí vlastníka. Nehodlal jsem udělat jakoukoliv chybu, které bych následně mohl litovat.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Tue Oct 02, 2018 12:07 am

    „Jakej čas?“ Moc nechápu, co mi to říká, ale tak podívám se na svůj náramek (ASTS) a chvilku ho zkoumám, po pár vteřinách nějakým způsobem zapnu náramek nebo spíš ty hodiny. Nevím, zda to byla pouze náhoda nebo jsem to nějak už znal ale neřeším to, ukáži svůj náramek cizinci a trochu nechápavě na něj hledím. „Asi bys mi nemohl odpovědět na pár otázek co?“
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Tue Oct 02, 2018 6:59 am

    Zeptá se mě, jakej čas, ale poté začne něco přepínat a následně mi ukáže svůj náramek. Bylo tam jen pár hodin a tak se velmi rychle uklidním, pousměji a jakmile se mě zeptá, zda mu nemohu odpovědět na pár otázek, přikývnu.
    "Tohle místo se nazývá aréna Aldonah. Vědci nás sem zavřeli abychom bojovali mezi sebou, navzájem se zabíjeli. Musel jsem se ujistit, že jsi tady opravdu nově, vždycky je lepší vědět, jak moc velká je pravděpodobnost, že ti někdo vrazí kudlu do zad. Je tu dost lidí, kteří vraždí nováčky. Já se je snažím varovat..." vysvětlím mu pro začátek jeho situaci, aby se mohl ptát i na trochu konkrétnější věci a popojdu k němu trochu blíž.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Tue Oct 02, 2018 12:51 pm

    „Takže jsi mi právě vysvětlil většinu otázek, které jsem ti chtěl položit kromě jedné. Jaká je pravděpodobnost že se mi časem vrátí paměť?“ Vypadám docela zvědavě i když částečně zoufale pokud jde o odpověď na tuto otázku, sužuje mě totiž představa, že se mi paměť nikdy nevrátí a já nikdy nezjistím kdo přesně jsem. Nicméně snažím se vyrovnat hlavně s tím co je tohle za místo, protože představa že bych měl někoho zabít se mi hnusí.
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Tue Oct 02, 2018 6:48 pm

    Zvědavě se mě zeptá, jaká je pravděpodobnost, že se mu časem vrátí paměť. Překvapeně zamrkám a chvíli ho mlčky pozoruji. Chtěl jsem ho povzbudit, ale... Netušil jsem, co je s jeho pamětí. Já si vybavoval ihned téměř všechno a ani od Freeho jsem neslyšel, že by to bylo kdy jinak. Nechtěl jsem neznámému lhát.
    "Omlouvám se, ale ještě jsem neslyšel o nikom, kdo by měl po příchodu do arény velké problémy s pamětí..." odpovím mu tiše a trochu svěsím ramena. Měl jsem na jazyku, že se to určitě brzy zlepší, ale to jsem nevěděl. Byl to možná další zvrácený pokus vědců. Co se stane, když někomu vymažou vzpomínky... Netušil jsem, k čemu by jim to bylo, ale to jsem si říkal u hodně věcí.
    "No... Varoval jsem tě a teď bych měl jít. Do večera máš času dost, doporučuji ti to tady prozkoumat, najít si bezpečné místo. Noci jsou tady opravdu nebezpečné," vydechnu a otočím se k odchodu. Příčilo se mi ho tady jen tak nechat, ale... Nebyl můj problém, budou tady desítky takových, jako on. Nepomůžu všem.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Tue Oct 02, 2018 8:09 pm

    „Ah to je docela na prd, nepamatuju si vlastně vůbec nic kromě nějakých základních informací jako je jméno, věk a tak podobně.“ Nemám ani tušení proč jsem tak upřímný. Mám pocit, že ta upřímnost není moc dobrý nápad, ale je to první člověk, jakého jsem tu potkal a prozatím nevypadá jako někdo nebezpečný (aspoň prozatím). „Počkat!“Zavolám na něj celkem hlasitě, pokud by byl někdo okolo tak je zcela jisté že to mohl zaslechnout. „Doufal jsem, že aspoň zjistím tvé jméno a řekneš mi tu k tomu trochu víc a kdo ví možná i nějaké menší seznámení. Dlouhou dobu jsem nikoho nepotkal, tak se mi nechce být zase sám bez možnosti si s někým promluvit.“
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Tue Oct 02, 2018 8:54 pm

    Upřímně mi sdělí, že si pamatuje jen jméno věk a podobně. Jen lehce přikývnu ale pokračoval jsem v cestě. Jenže na mě dost hlasitě zavolá, abych počkal a tak se prudce otočím a probodnu ho pohledem. Doufal, že mu dám další informace a tak ho chvíli sleduji. Určitě přilákal něčí pozornost... Nebyl můj problém, ale nemohl jsem ho tady nechat.
    "První pravidlo... Neřvi, nebo budeš do tří dnů mrtvý," zavrčím na něj a mávnu na něj, aby mě následoval. Potřebovali jsme vypadnout.
    "Jsem Ashiro. Až příště na někoho narazíš, je dost velká pravděpodobnost, že se tě hned pokusí zabít, nebo nalákat do pasti. Nikomu nevěř," řeknu mu a koutkem oka se na ně zadívám. Neustále jsem se rozhlížel po okolí a to se ukázalo jako dobrý nápad, když uvidím, jak se někdo mihl mezi stromy. Tiše zavrčím, než se schovám za strom, zpoza kterého lehce vykouknu.
    "Skvělý," zamručím podrážděně.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Tue Oct 02, 2018 11:15 pm

    „Fajn to zní jako docela logické pravidlo.“Poté Ashira následuji i když si od něj držím tak dvoumetrový odstup. „Já jsem Noctis.“Představím se a dále následuji Ashira, kterého samozřejmě poslouchám. Nicméně, než mu stihnu položit další otázku Ashiro už se kryje za kmenem jednoho stromu, tak instinktivně provedu to stejné. Pokusím se v jeden moment vykouknout na okamžik zpoza kmene stromu, zda náhodou nezahlédnu toho dotyčného. Poté se opět ukryju a až teď si uvědomím jeden důležitý fakt, dokonale si pamatuji naprosto všechno. Nyní když trochu víc přemýšlím tak si pamatuji naprosto přesný počet stromů, co jsem zahlédl a tak podobně. „Co se to sakra?“
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Wed Oct 03, 2018 12:20 am

    Jen přikývnu a neunikne mi, že si ode mě udržuje opravdu velký odstup. Nevadilo mi to, taky jsem ho nechtěl mít hned za zády. Představí se mi jako Noctis a tak jen tiše zamručím a uleví se mi, když se schová, aniž bych mu cokoliv řekl. Alespoň se rychle učí. Zpoza stromu jsem pozoroval postavu, která se k nám přibližovala a pročesávala okolí. Byl to nějaký muž s lukem v ruce a v něm měl založený šíp. Zaslechnu za sebou Noctise, který položil otázku, ale přišlo mi, že spíš sám sobě.
    "Musíme odtud zmizet. Počítej s tím, že na nás okamžitě zaútočí... Raději bych utekl, nechci... Nechci mít na rukou krev," zašeptám potichu a všimnu si, že se muž okamžitě otočil naším směrem a ušklíbl se.
    "Doprdele, slyšel nás," zavrčím, ale zůstanu za stromem, jelikož měl již napnutý luk a mířil naším směrem.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Wed Oct 03, 2018 1:18 am

    *Vypadá to, že Ashiro je tu už sice delší dobu, ale zabíjení mu zrovna dvakrát velkou radost nedělá, což je moje štěstí jinak bych byl mrtvej.*Bohužel na myšlenky nemám moc času, ještě jsem stihl zahlédnout našeho nepřítele, a tak jsem si stihl všimnout, že jde o muže a že používá luk. Kromě toho jsem na krátký moment zahlédl i způsob jeho chůze, který byl těžkopádný, nebo jak by se taky dalo říct, že kulhá na pravou nohu. „Moc času na to učit se asi nemám.“ Zasměju se tomu a pak dostanu nápad. Před sebou zahlednu delší kus dřeva, tak se k němu pomalu natáhnu abych byl stále kryt za kmenem stromu. Když si ten klacek prohlédnu pořádně zjistím, že to není nějaký klacíček ale celkem bytelný kus, párkrát si s ním pohodím v ruce, z nějakého důvodu cítím jistotu a jako kdyby mi to bylo povědomé. *Bylo by fajn kdyby se dostal blíž, to bych proti němu mohl vyběhnout a rozflákat mu držku.*
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Wed Oct 03, 2018 1:29 am

    Noctis se zasměje s tím, že moc času na učení nemám. Jen přikývnu a trochu vykouknu zpoza stromu, jen aby mi kolem hlavy prosvištěl šíp.Po chvilce si všimnu, že se můj společník nejspíš připravuje k boji, když do ruky vezme celkem velký kus dřeva. Chvíli ho pozoruji, než si povzdechnu.
    "Upoutám jeho pozornost. Zkus se k němu dostat blíž, pořádná rána do hlavy by ho měla omráčit," řeknu jen, než vyběhnu zpoza stromu čímž ihned získám pozornost onoho lukostřelce. Neustále jsem se pohyboval, využíval stromy jako krytí a muži brzy došlo, že mě jen tak netrefí, ani když jsem se dostával čím dál blíže. Neunikne mi, že kulhá, což na jednu stranu bylo dobře, na druhou nikoliv. Ví. že neuteče a proto bude bojovat do posledního dechu. Jen jsem doufal, že poblíž nebudou nějací jeho kumpáni.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Wed Oct 03, 2018 1:20 pm

    Vyčkám, než Ashiro odláká pozornost toho střelce, pak totiž vyběhnu zpoza krytu stromu z opačné strany tak aby mě ihned nemohl vidět. Střelec se zaměřuje na Ashira, a tak se mohu rozeběhnout, jak nejrychleji dovedu (rychlost 100), tudíž bych měl tu vzdálenost překonat za krátkou chvíli. Sice nedávám moc pozor na to, kolik hluku udělám, nicméně nedávám tomu moc velkou důležitost. Počítám, že to bude už jedno, jakmile se totiž dostanu dost blízko pokusím se ho udeřit přes hlavu a poté ihned přes koleno jedné nohy abych ho donutil padnout na zem, kdyby ho ta první ráda náhodou nesložila (jen za předpokladu že celý plán vyjde).
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Wed Oct 03, 2018 5:05 pm

    V momentě, kdy Noctis vyběhne zpoza stromů se také rozběhnu proti muži, aby se soustředil jen na mě, ale brzy jsem nucen uhnout stranou před letícím šípem. V momentě, kdy si však mladíka všiml bylo už pozdě. Dvě rány ho dostaly na zem, kde zůstane ležet. Rozejdu se k Noctisovi a kývnu na něj, než se zadívám na muže, který tiše zasípe. Nebyl v bezvědomí, ale taky se v brzké době nepostaví. Seberu mu luk a toulec se šípy, které dám mému společníkovi a muže odtáhnu pod nejbližší strom, kde ho alespoň zakryji nějakými větvemi stromů. Byl bezbranný a další kolemjdoucí by ho nejspíš zabil.
    "Dobrá práce a úctyhodná rychlost," poznamenám a rozhlédnu se okolo.
    "Každopádně by jich tady mohlo být více, měli bychom zmizet," zamručím potichu a naznačím mu, aby mě následoval, zatímco jsem mu tiše vysvětloval, jak to v aréně chodí, něco o genomech, DP bodech a další užitečné věci.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Wed Oct 03, 2018 7:16 pm

    Rád si vezmu toulec s několika šípy (16) a luk, toulec si tedy připevním stejně jako luk abych to nesl přes ramena na zádech a měl k tomu kdykoliv dobrý přístup. „Ah děkuji, nicméně je v pořádku nechat ho žít? Nebylo by lepší ho zabít? Beztak je ve stavu, kdy zemře buď při dalším střetu nebo zemře na nedostatek jídla či vody.“ Nicméně očividně to je zbytečné někoho takového zabíjet, tudíž toho nepřítele nechám stejně nakonec ležet živého přesně tam kde ho Ashiro nechal ležet. Následně jdu společně s Ashirem neznámo, kam ale aspoň mi cestou vysvětluje vše ohledně arény a jejího systému. Naštěstí postačí aby mi vše řekl jen jednou a budu si to dokonale pamatovat přesně v takovém znění v jakém mi to řekl. „Jak dlouho už jsi v aréně? Nejspíš budeš už veterán co?“
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Ashiro Wed Oct 03, 2018 7:36 pm

    Poděkuje mi a připevní si luk i s toulcem na záda. Ptal se mě, proč ho nechat žít, že je to zbytečné. Tiše si povzdechnu a lehce sklopím hlavu.
    "Pořád má nějakou šanci. Nechci brát lidské životy. Ne pro pobavení druhých, nebo pro nějaký pitomý experiment. Pokud můžu, pouze je omráčím. Možná to přežije, možná ne," odpovím a na chvíli zavřu oči. Vysvětlování mi zabralo trochu déle, než jsem čekal, ale šlo na něm vidět, že opravdu dává pozor.
    "Veterán opravdu nejsem, jsem tady teprve pár týdnů. Vím toho tolik díky jednomu mladíkovi, který mi podobně, jako teď já tobě, pomohl. Bez něj bych nejspíš už byl mrtvý, kvůli vlastní tvrdohlavosti, či blbosti," odpovím s tichým smíchem, v mém tónu však nebyl ani náznak humoru. Jakmile domluvím, ohlédnu se přes rameno a chvíli Noctise pozoruji.
    "Neber si to nijak zle, ale... Jsem samotář a tak s tebou moc dlouhou dobu nestrávím. Ráno půjdeme každý svou cestou," řeknu mu zcela vážně a zamířím k místu, které bylo relativně bezpečné. Dle času na náramku bude již odpoledne a já se chtěl před večerem nachystat. Z dnešku jsem měl opravdu špatný pocit.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Noctis Wed Oct 03, 2018 8:21 pm

    „Jako nevadilo by mi oddělit se už teď pokud by ti to bylo příjemnější, pokecal jsem si s tebou a zjistit o tomto místě dostatek informací, přesně jak jsem si přál. Tudíž pokud chceš už půjdu svou cestou a nebudu ti to mít za zlé, nicméně určitě bych uvítal ještě chvilku konverzace.“ Povím upřímně během toho, co kráčím společně s Ashirem, ovšem až nyní mě napadlo že by bylo fajn se možná i zeptat na to kam přesně to míříme. „Mimochodem kam směřujeme?“

    Sponsored content


    Noctis & Ashiro & SU6 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je Wed May 01, 2024 11:28 pm